آهن آلات نارنجی

آشنایی با لوله گالوانیزه

آشنایی با لوله گالوانیزه

لوله های فولادی گالوانیزه ، لوله های گالوانیزه ، لوله های Gi یا لوله هایی با پوشش روی نیز نامیده می شون آشنایی با لوله گالوانیزهد ، به طور گسترده ای به دلیل ویژگی عالی فولاد مانند دوام ، مقاومت ، مقاومت با هزینه کم و بازده بالا ، در صنایع مختلف اعمال می شوند. بنابراین دقیقاً لوله فولادی گالوانیزه چیست؟ در زیر جزئیات مربوط به خودی از تولید کننده ارشد فولاد است.

لوله فولادی گالوانیزه چیست؟

بنابراین در واقع لوله های فولادی گالوانیزه به عنوان لوله های فولادی بدون درز یا لوله های استیل جوش داده شده با استفاده از روکش روی قابل درک است. با توجه به صنایع دستی و روند لوله های بدون درز گالوانیزه ،

در ابتدا باید از تهیه لوله های خالی ، روش بازرسی ، گرمایش ، سوراخ کردن ، تمیز کردن اسید ، ترشی و انفعال ، روش نورد گرم یا نورد سرد ، پایان لوله های برش آشنایی با لوله گالوانیزه ، پولیش داخلی و خارجی لوله ها ، برچسب زدن و بسته بندی استفاده کنید.

دومین روش آبکاری داغ یا آبکاری روی به طور عمده دو روش برای لوله های فولادی با فرآیند پوشش است.

مزایای استفاده از لوله های فولادی گالوانیزه

لوله های فولادی گالوانیزه در مقایسه با لوله های فولادی بدون روکش یا لوله های فولاد ضد زنگ و غیره ، مزایای بیشتری دارند و صرف نظر از هزینه لوله گالوانیزه ، ارزش آن و ویژگی های فولادی لوله های GI. آشنایی با لوله گالوانیزه

لوله های فولادی گالوانیزه در مقایسه با مواد فولاد ضد زنگ هزینه کمی دارند.

لوله های فولادی گالوانیزه دارای خاصیت ضد زنگ ، مقاومت در برابر خوردگی ، ضد آب و مقاومت در برابر آب و هوا در هنگام در نظر گرفتن لوله های فولادی بدون پوشش با عدم این خصوصیات هستند.

استفاده از لوله فولادی گالوانیزه

از آنجا که پوشش روی سطح ، لوله فولادی گالوانیزه به طور گسترده ای در ساخت و ساز ، ماشین آلات استفاده می شود ، در زیر لیست محصولات کاربردی مرتبط وجود دارد:

ماشین آلات کشاورزی،

ماشین آلات نفتی ،

ماشین آلات اکتشافی

آشنایی با لوله گالوانیزه علاوه بر این ، همچنین در وسایل نقلیه ریلی ، صنایع شیمیایی ، برق ، معدن ذغال سنگ ، صنعت اتومبیل ، اماکن ورزشی ، بزرگراه ها و صنایع پل و غیره نقش دارد زیرا مقاومت در برابر خوردگی ، زنگ زدگی در مقایسه با لوله های فولادی بدون پوشش بیشتر است.

مشخصات لوله های فولادی گالوانیزه

مشخصات بسیاری در مورد لوله های فولادی گالوانیزه وجود دارد. با این حال ، برای مناطق مختلف با توجه به استانداردها و مشخصات خاص خود مناسب است ، از جمله در چین ، سیستم متریک استاندارد اندازه گیری است ، با این حال سیستم انگلیس برای کشورهای اروپا مناسب تر است.

طول ، سیستم بریتانیا و متریک

21 ’- 1200 سانتی متر

07 '- 600 سانتی متر

ضخامت اسمی دیواره

2.0 میلی متر ، 2.5 میلی متر ، 2.8 میلی متر ، 3.2 میلی متر ، 3.5 میلی متر ، 3.8 میلی متر ، 4.0 میلی متر ، 4.5 میلی متر

+ نوشته شده در شنبه 15 شهريور 1399ساعت 13:48 توسط شایان | | تعداد بازدید : 2