آهن آلات نارنجی

کاربرد سیم مفتول در کشاورزی

کاربرد سیم مفتول در کشاورزی

در صنعت کشاورزی ، سیم انگور مورد تأیید تماس غذایی با نگهداری کم مطمئناً جای خود را دارد. کاربرد سیم مفتول در کشاورزی در بیشتر موارد ، از سیم تاک برای پرورش میوه در تاکستان ها و باغات استفاده می شود. سیم تاک برای پرورش میوه و انگور ایده آل است ، اما در صنعت زنبورداری نیز بسیار مهم است.

اگر قرار است سیم با محصولات غذایی در تماس باشد ، لازم است مطابق با برخی از استانداردها و مقررات باشد. اگر می خواهید بهترین عملکرد را از سیم تاک خود داشته باشید ، سیم انتخاب کنید که مزایا / ویژگی های زیر را داشته باشد:

ترکیب فولاد ضد زنگ با 18٪ کروم و 8٪ نیکل برای بهترین مقاومت در برابر خوردگی.

گواهینامه ISO 9001: 2015.

به تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارد و قادر به مطابقت با استانداردها و الزامات بین المللی است.

ما در Sadevinox معتقدیم که تنها سیمهای با بهترین کیفیت برای مشتریان ما قابل قبول است. کاربرد سیم مفتول در کشاورزی سیم انگور از جنس استنلس استیل ما که در فرانسه ، کانادا ، ایالات متحده آمریکا و همچنین چندین منطقه دیگر فروخته می شود ، به شرح زیر در فهرست ما موجود است:

سیم مهاربند فولادی ضد زنگ - این سیم تاک برای رشد میوه ایده آل است زیرا به راحتی پیچ خورده و نصب می شود. این سیم تاک فقط دارای قطر 3 میلی متر است و می تواند بار 500 کیلوگرم تا 570 کیلوگرم را به طور موثر تحمل کند. ما می توانیم یک رول متناسب با نیازهای شما ترتیب دهیم.

سیم مفتولی از جنس استنلس استیل - این سیم تاک برای رشد انگورهایی که از آسیب به شاخه های درخت انگور ترسیده می شود ایده آل است. سیم 3٪ کشیدگی ارائه می دهد. ضخامت سیم های مختلفی از 1.2 میلی متر تا 2.4 میلی متر وجود دارد. سیم انتخابی شما به نوع میوه یا درخت انگور که در حال رشد هستید بستگی دارد.

سیم قاب فولادی ضد زنگ - این نوع خاص سیم تاک برای زنبورداری مناسب تر است. چون زنگ نمی زند ، می توانید استفاده طولانی مدت از آن را در فضای باز انتظار داشته باشید. کاربرد سیم مفتول در کشاورزی در Sadev Inox سیم قاب 0.45 میلی متری داریم که می تواند وزن کلی 9 کیلوگرم تا 11 کیلوگرم را تحمل کند. ما می توانیم طول رول را با توجه به نیاز شما ترتیب دهیم.

سیم انگور فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا در Sadevinox موجود است

در Sadevinox ، سیم تاک ضد زنگ ما از کیفیت استثنایی برخوردار است. فولاد ضد زنگ ما تضمین می کند که به تعمیر و نگهداری کم نیاز است و همچنین اطمینان حاصل می کند که محصولات سیم بدون قرار گرفتن ساییدگی و پارگی قبل از بلوغ در معرض عناصر قرار می گیرند. کاربرد سیم مفتول در کشاورزی اگر می خواهید سیم تاک بخرید یا درباره سایر محصولات سیم فولادی ضد زنگ ما بیشتر بدانید ، امروز از طریق ایمیل یا تلفن در Sadevinox با ما تماس بگیرید.

+ نوشته شده در سه شنبه 18 شهريور 1399ساعت 11:24 توسط شایان | | تعداد بازدید : 2